سوالات متداول

در این بخش سوالات تکراری و مهمی که معمولا با آن برخورد کرده ایم  را برای شما به نمایش گذاشته ایم در صورتی که سوالی خارج از سوالات زیر دارید از طریق فرم زیر سوال خود را بپرسید

بله، شرکت وب سامانه کلیه ی خدمات برنامه نویسی و طراحی وب، و همچنین برنامه نویسی تلفن های همراه را نیز انجام می دهد ولی لازم است حتما قبلا در مورد سفارش خود و برآورد زمان آن با واحد طراحی هماهنگی کنید

  • بله، شما می توانید در سفارشاتی که طراحی قالب اختصاصی دارند , نظرات خود پیرامون قالب اختصاصی خود را بدهید و ما ظاهر وب سایت شما را دقیقا مشابه سفارشتان طراحی و اجرا خواهیم کرد.

افتن یک شرکت حرفه ای و معتبر در امر طراحی وب سایت امری بسیار مهم است، زیرا طراحی وب سایت کار کم اهمیت و ساده ای نیست. طراحی حرفه ای وب سایت شما حتما موجب ترقی کسب و کار شما شود.

هر شرکت یا سازمانی که بخواهد کالا یا خدماتی را تبلیغ و عرضه کند نیاز به یک وب سایت دارد. وب سایتی که توسط کادری حرفه و طبق آخرین استانداردها طراحی شود، بدون شک کاربران زیادی را جذب خواهد کرد.

در دنیای امروز با توجه به استفاده ی روز افزون از اینترنت و اینکه بیش از 46 میلیون نفر از ایرانیان از اینترنت استفاده می کنند، نمی توان از بازاریابی و عرضه ی خدمات در جامعه ی بزرگ اینترنت چشم پوشی کرد. یک وب سایت برای شما یک فروشگاه یا دفتر آنلاین است که هزینه ی راه اندازی بسیار ناچیزی در مقایسه با هزینه ی راه اندازی یک فروشگاه و یا دفتر کار واقعی دارد، و این در حالی است که وب سایت شما بدون تعطیلی 24 ساعته برای شما فعال است. از سوی دیگر هزینه ی تبلیغات در اینترنت بسیار کمتر از هزینه ی تبلیغات تلویزیونی و. .. می باشد. در نتیجه استفاده از این تکنولوژی به معنی بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار با هزینه ای اندک و مزایای بسیار است.

سوالات خود را بپرسید

مشاوران صنعت ما با ارائه منابع مالی استراتژیک، مالی، عملیاتی، سرمایه انسانی و خدمات فناوری اطلاعات، به مسائل پیچیده تر خود می پردازند.

[contact-form-7 id=”1464″ title=”تماس خانه 2″]

آیا به مشاوره نیاز دارید ؟